NOVINKA:

Očakávame narodenie vrhu ,,D" asi 10.4. 2024.

                              Prijímame rezervácie šteniatok Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0915/207051.

 

 

Vrh C

Dňa 5.5.2023 sa našej Elisse narodilo 6 šteniatok (jedno, žiaľ uhynulo). Otcom je náš úspešný pes Alsting Sollo in Gold.

Je predpoklad, že šteniatka budú úspešné na výstavách, ale nestratia sa ani v agility.

Veľmi sa hodia do rodín s deťmi, príp. aj k starším ľuďom.

Obaja rodičia majú kľudnú vyrovnanú povahu a sú skvelými spoločníkmi do života.

Viac fotiek a videí nájdete na našej FB stránke.

 

CELEGORM Z MONMIRAI

Pohlavie: Pes

Farba: Sobolia

celegorm z monmirai

CEDRIC Z MONMIRAI

Pohlavie: Pes

Farba: Sobolia

celegorm z monmirai

CARUSO Z MONMIRAI

Pohlavie: Pes

Farba: Sobolia

celegorm z monmirai

CORNEILLE Z MONMIRAI

Pohlavie: Pes

Farba: Trikolórna

celegorm z monmirai

CÉLINE Z MONMIRAI

Pohlavie: Suka

Farba: Sobolia

celegorm z monmirai

 

Naše šteniatko

Sme chovateľská stanica rodinného typu, psi sú v prvom rade členmi našej rodiny a domáci miláčikovia. Veľký dôraz kladieme na zdravotné, výstavné a povahové kvality oboch rodičov. Chováme zásadne iba na zdravých a geneticky testovaných jedincoch. Šteniatka nemávame stále, každý vrh je dlhodobo dopredu plánovaný a o to viac si dávame záležať na správnom výbere rodičov, aby mali šteniatka čo najlepšie predpoklady po všetkých stránkach. Šteniatka od nás odchádzajú vo veku 8 týždňov, kedy sú plne socializované, zaočkované, niekoľko krát odčervené a sú označené čipom, ktorý je registrovaný v Centrálnom registri spoločenských zvierat. Všetky šteniatka majú vystavený FCI preukaz o pôvode psa a PET PASSPORT. Samozrejmosťou je kúpna zmluva a štartovací balíček s výbavou pre šteniatko na prvé dni v novom domove. K šteniatkam poskytujeme celoživotný chovateľský servis a s ich majiteľmi radi zostávame v trvalom kontakte. Účasť na výstavách alebo iných kynologických aktivitách nie je podmienkou kúpy šteniatka z našej chovateľskej stanice. Prioritou je pre nás, aby mal psík v novom domove všetko potrebné pre správny fyzický a psychický vývoj a aby boli zabezpečené všetky jeho potreby. Veľmi nám záleží na tom, kde budú šteniatka od nás ďalej vyrastať, preto je našim cieľom aby boli v novom domove najmä plnohodnotnými členmi rodiny.

 

Ako budúci majitelia môžete očakávať:
1. Rodokmeň FCI
2. Kúpnu zmluvu
3. Dohľad veterinára + očkovanie, čipovanie a odčervenie
4. Fotodokumentácia vrhu na sociálnych sieťach
5. Možnosť návštev od piateho týždňa veku až do odchodu do nových domovov
6. Štartovací balíček

Samozrejmosťou je poradenstvo a pomoc s výchovou.

Ako chovateľ si vyhradzujeme právo rozhodovať kam naše šteniatka poputujú, preto pokiaľ nemáte od nás písomné potvrdenie, že ste nastavajúci majiteľ, stále zostávate záujemcom o šteniatko.